O mnie

          
               
                              
Rocznik: 1987
Stan cywilny: szczęśliwa mężatka
Znaki szczególne: rodowita Polka
Miejsce zamieszkania: TajwanPochodzę z pięknego Poznania, gdzie spędziłam większość życia. Ukończyłam dwa kierunki studiów: kosmetologia (Licencjat) oraz Menedżer produktów kosmetycznych (Magister). 

Podróżuję w swoim świecie z mężczyzną życia, który przyciągnął mnie, aż na piękną wyspę Tajwan. Kocham moje życie, a to za sprawą osób, które mnie otaczają, mojego męża oraz dwóch wyjątkowych kobiet, które były w moim życiu od zawsze, mam tu na myśli moje muszkieterki, czyli moją mamę i sis. Walczę ze swoimi słabościami i staram się nie oceniać ludzi, tylko najpierw postawić się w ich sytuacji. Największą zagadką w moim życiu jest "ludzka zazdrość". Nie rozumiem dlaczego ludzie zazdroszczą innym, zamiast wstać z fotela i dokonać tego samego!?

Blog powstał dla mnie, żebym miała zajęcie i mogła podzielić się z moimi odczuciami na temat życia na Tajwanie. Pierwsze miesiące były ciężkie, nie znając języka, otoczenia, pojawiła się tęsknota za rodziną, ale po 6 miesiącach mieszkania tutaj, widzę poprawe. Możliwe, że to dzięki mężowi czuję się tutaj tak dobrze, bo cały czas widzę jak się stara i mimo, że nie jestem w swoim kraju, widzę jak ważne jest dla niego, żebym kontynuowała moją polską tradycje.


Za nim wyjechałam, większość osób pytało mi się, czy się nie boje, bo przecież to zupełnie inny świat. Wtedy odpowiadałam, że jak nie spróbuję to będę tego żałować. Teraz mogę powiedzieć 
... tak to inny świat, ale patrząc na ten świat, żyjąc w tym świecie czuję się szczęśliwa i spełniona ...
e-mail: yeh.natalia@gmail.com


  PhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucket